آوریل 5, 2020

کولاک محمدیان در رم/ زیباترین فن و بهترین کشتی روز جهان +فیلم

فن سالتو از پشت محمدحسین محمدیان مقابل حریف قزاق و کشتی مقابل کایل اسنایدر قهرمان جهان و المپیک از آمریکا به عنوان برترین فن و مبارزه روز کشتی جهان انتخاب شد.

به گزارش سایت خبری دشتک، در جریان رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام متئو پولیکونه در رم پایتخت ایتالیا، محمدحسین محمدیان آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم ایران پس از ۴ سال دوری از میادین درخشش فوق‌العاده‌ای داشت و موفق شد در پنج مبارزه خود بدون اینکه یک امتیاز از دست بدهد، با کسب ۴۹ امتیاز مقتدرانه به مدال طلا برسد.

در این میان برد محمدیان مقابل کایل اسنایدر دارنده یک طلای المپیک و ۲ طلای جهان از آمریکا با ضربه فنی بازتاب زیادی داشت و اتحادیه جهانی کشتی از آن به عنوان”پیروزی بزرگ” نام برد و این مبارزه را به عنوان برترین کشتی روز جهان انتخاب کرد. محمدیان در حالی در این مبارزه با ضربه فنی به برتری رسید که با نتیجه ۸ بر صفر از حریف عنوان‌دار خود پیش بود.

همچنین در جریان مبارزه نخست محمدیان مقابل محمدیان علیشیر یرگالی دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان که با برتری ۱۱ بر صفر نماینده ایران همراه بود، محمدیان به زیبایی فن سالتو از پشت را به اجرا گذاشت که اتحادیه جهانی کشتی اجرای این فن توسط محمدیان را به عنوان برترین فن روز کشتی جهان انتخاب کرد.

در ادامه به ترتیب فیلم اجرای فن سالتو از پشت محمدیان مقابل حریف قزاق و صحنه‌ای که منجر به ضربه فنی کایل اسنایدر شد را مشاهده می‌کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code