فوریه 19, 2020

کشف ۸۲۵ کیلو تریاک در استان فارس

فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر ۸۲۵ کیلوگرم تریاک طی سه عملیات مختلف توسط پلیس از قاچاقچیان کشف شده است.

سردار رهام‌بخش حبیبی در توضیح نحوه کشف ۸۲۵ کیلوگرم مواد افیونی در فارس گفت: بخشی از این مواد شامل ۳۲۰ کیلوگرم تریاک توسط ماموران انتظامی شهرستان داراب و هنگام کنترل خودروهای عبوری و از یکدستگاه پراید کشف شد.

به نقل از سایت پلیس فارس، حبیبی با بیان اینکه در ارتباط با مواد کشف شده در داراب یک قاچاقچی دستگیر شده است، گفت: در عملیات دیگری مأموران انتظامی شهرستان نی ریز، پس از اینکه مطلع شدند قرار است مقادیری موادمخدر در محدوده این شهرستان جابه جا شود، اقدامات ویژه ای را در دستور کار قرار داده و موفق به کشف ۱۹۲ کیلوگرم تریاک شدند.

او با بیان اینکه این مواد مخدر از یک دستگاه سمند کشف شد، گفت: در این ارتباط هم ۳ قاچاقچی دستگیر و به دستگاه قضایی دلالت شدند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: در سومین عملیاتی که طی ۲۴ ساعت گذشته انجام شد، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در یکی از ورودی‌های شهر شیراز، به ۲ خودرو پژو ۴۰۵ و پراید مظنون شده و آنها را متوقف کردند.

حبیبی گفت: در بازرسی از این ۲ خودرو، ۳۱۳ کیلوگرم تریاک کشف و در این رابطه ۲ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code