فوریه 19, 2020

کامران: مسئول سقوط هواپیمای اوکراینی آمریکا است

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: آمریکا مسئول سقوط هواپیمای اوکراینی است زیرا فضای جنگی باعث این اتفاق شد. معترضان در کار مردم فضولی نکنند.

به گزارش سایت خبری دشتک، حسن کامران در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: مردم در تظاهرات گفتند «نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا» این اولین بار بود که کشوری بعد از جنگ جهانی دوم به پایگاه‌های آمریکا حمله می‌کند. لذا آمریکایی‌ها را بهت زده کرد.

این عضو کمیسیون امور داخلی کشور گفت: آمریکا مسئول سقوط هواپیمای اوکراینی است زیرا فضای جنگی باعث شد که این اتفاق ناگوار رخ دهد. اینجانب به تشییع جنازه جانباختگان اصفهانی رفته بودم. خانواده‌هایی بسیار خوب، متین و نخبه پرور بودند. در میان آنها زن و شوهر هم دیده می‌شد. می‌خواهم به بعضی بگویم که در کار مردم فضولی نکنند. آخر شما چه کاره هستید. فردی فرزندش یا همسرش را از دست داده و بر سر مزار او دعا می‌خواند و باقی را واگذار به تقدیر الهی می‌کند. چرا در کار مردم فضولی می‌کنید؟

نماینده مردم اصفهان در مجلس در پایان نطق خود اظهار کرد: دولت حقوق کارمندان در بودجه ۹۹ را ۱۵ درصد اعلام کرده است. سال گذشته رئیس مجلس در زمینه حقوق پلکانی کوتاهی کرد. مبادا دوباره نجومی بگیران و کارمندان معمولی یک جور افزایش حقوق داشته باشند. از کمیسیون تلفیق می‌خواهم که این ۱۵ درصد را حتما اعمال کند. در مورد قوانین ایثارگران نیز باید بگویم این قوانین حمایتی است اما ارگان‌هایی مثل دیوان محاسبات، دیوان عدالت اداری و سازمان بازرسی تفسیرهای منفی از این قانون می‌کنند. باید هوای رزمندگان را داشته باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code