آوریل 2, 2020

چراغ نیکوکاری در فارس همچنان روشن و پرفروغ است

سایت خبری دشتک/فارس نیک‌اندیشان شیرازی با تداوم حمایت‌های خود از نیازمندان چراغ نیکوکاری را روشن نگه داشته‌اند و در گامی دیگر با کمک ۵ میلیارد ریالی به بیماران نیازمند، راه اقدامات خیرخواهانه را تداوم بخشیدند.

مدیر مرکز آموزشی درمانی موقوفه نمازی شیراز گفت: نیک اندیشان عرصه سلامت در اقدامی خیرخواهانه، ۴ میلیارد ریال به بیماران نیازمند و یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برای تجهیز بیمارستان سرطان شناسی امیر کمک کردند.

به گزارش سایت خبری دشتک به نقل از اوقاف و امور خیریه فارس، بیژن فاضل جهرمی که در مراسم قدردانی از نیکوکاران عرصه سلامت سخن می‌گفت، ادامه داد: حوزه سلامت به ‌عنوان یکی از شاخصه ‌های اصلی امر توسعه در کشور است و نیکوکاران سلامت، نقش تاثیرگذار و مهمی در تامین و ارتقای سطح سلامت جامعه دارند.

 فرهاد پنجی مسئول بنیاد خیریه مرحوم محمد نمازی نیز در این مراسم گفت: نیکوکاران «علیمراد عبدالهی» و «ناصر روحانی» با اهدای تجهیزات پزشکی با ارزش دویست میلیون تومان و «کمال و فرشید احمدی آزاد» دو نیکوکار عرصه سلامت نیز با اهدای دویست میلیون تومان وجه نقد برای کمک به بیماران نیازمند، به یاری بیماران این مرکز درمانی شتافتند.

مدیر بیمارستان آنکولوژی امیر نیز از اهدای «چراغ سیالیتیک اتاق عمل» به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به این مرکز درمانی توسط نیک اندیشان عرصه سلامت خبر داد.

امیرحسین گنج کریمی گفت: به دنبال استانداردسازی و راه اندازی اتاق عمل این مرکز درمانی به یک چراغ سیالتیک دیگر برای تجهیز اتاق عمل دوم نیاز بود که به همت دو نیکوکار عرصه سلامت خریداری شد.

 وی در خصوص عملکرد چراغ سیالیتیک اتاق عمل، توضیح داد: یکی از مهمترین ابزارها در اتاق عمل، چراغ سیالیتیک است که نور و روشنایی موردنیاز را برای جراح فراهم می کند تا بتواند به سادگی بافت ها و قسمت هایی که در طی عمل جراحی درگیر است را به راحتی ببیند.

گنج کریمی با قدردانی از نیک اندیشان عرصه سلامت، یادآور شد: بیمارستان آنکولوژی امیر مرهون نیک اندیشانی است که در تمامی زمینه های ارائه خدمت به بیمار، این مرکز را تنها نگذاشته و به یاری همنوعان خود می شتابند.

به گزارش سایت خبری دشتک، راهی که مرحوم محمد نمازی و دیگر واقفان و نیک اندیشان شیرازی در حوزه سلامت از ۶۰ سال قبل آغاز کرده‌اند، امروز و با همراهی جمع کثیری از افراد خیرخواه و نیکوکار و در قالب مجمع خیرین عرصه سلامت، تداوم دارد.

امروز نیکوکاران در شیراز و فارس، چراغ‌دارانی هستند که جلودار گروه عظیم خیرین عرصه سلامت، گام‌های بلندی را در مسیر کمک به نیازمند و حمایت از بیماران نیازمند برداشته‌اند؛ گام‌هایی که همچنان تداوم دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code