می 27, 2020

پیام تشکر نماینده ولی‌فقیه و استاندار فارس به مناسبت حضور پرشور مردم در آیین تکریم شهید سلیمانی

سایت خبری دشتک/فارس نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و استاندار فارس طی پیامی مشترک، از حضور گسترده و پرشور مردم در آیین تکریم نام و یاد شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت تشکر کردند.

متن پیام تشکر آیت‌الله دژکام و عنایت‌الله رحیمی به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک مردم شریف و قدرشناس فارس
با سلام و تحیات الهی حضور پرشور، گسترده و عاشورایی آحاد مردم فارس در آیین بزرگداشت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، برگ زرین دیگری از قدرشناسی و وفاداری را به کارنامه ی درخشان مردم فارس ضمیمه نمود.  

از لحظه  نشر خبر شهادت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، سید شهیدان مقاومت اسلامی و همرزمان عزیزش و همزمان با آیین تشییع پیکر آن شهدای والامقام، شیراز و دیگر شهرستان‌های فارس، یکپارچه عزادار و چله نشین ماتم کبوترانِ خونین بالِ به معراج پرکشیده شد. 

مراسم مختلف در جای جای استان پهناور فارس به ویژه مراسم روز سه شنبه هفدهم دی ماه در حرم مطهر حضرت احمدبن موسی، شاهچراغ(ع)، آیینه ی قدرشناسی از خدمت بی منت و مخلصانه ی خدمتگزاران صدیقِ به خداپیوسته بود و آن جمعیت بی نظیر در برابر بزرگی، عظمت و اخلاص شهید سپهبد سلیمانی و شهدای عزیز همرزم ایشان، سر تعظیم و احترام فرود آوردند و یاد و نام این شهدای گرانقدر را گرامی داشتند؛ حضور  چشمگیر و پرشور مهاجرین افغانستانی و عراقی مقیم شیراز در این آیین نیز رنگین کمانی از وحدت و برادری را به نمایش گذاشت.

اینجانبان با احترام و عرض ادب، صمیمانه، مراتب سپاس و قدردانی و تسلیت مجدد خود را به محضر شریف آحاد مردم عزیز و بزرگوار فارس اعلام می‌داریم و از خداوند بزرگ، پایمردی در راه آرمان‌های بلند و الهی شهدای عزیز را مسألت می‌نماییم. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code