آوریل 7, 2020

نهم دی نماد بصیرت انقلابی ملت ایران است

سایت خبری دشتک/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس تاکید کرد که روز نهم دی، نماد بصیرت انقلابی ملت بیدار و آگاه ایران اسلامی است.

سردار سرتیپ سید هاشم غیاثی در دیدار جمعی از معاونان و مسئولان اقشار سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه روز 9 دی نماد بصیرت انقلابی ملت بیدا و آگاه ایران اسلامی است، گفت: ملت شریف ایران با حضور گسترده و نقش آفرینی موثر در تمام برهه‌های حساس تاریخ انقلاب اسلامی همواره توطئه‌های دشمنان برای براندازی نظام اسلامی را ناکام گذاشته‌اند.

به گزارش سایت خبری دشتک به نقل از تنویر، غیاثی با تاکید براینکه بسیج قدرتمندانه از انقلاب اسلامی دفاع کرده و می کند، گفت: حضور فعال و هوشمندانه نیروهای مسلح اعم از نظامی و انتظامی بویژه بسیج در مقابله با تهدیدات مختلف، سلامت و ماندگاری انقلاب اسلامی را بیمه کرده و بسیجیان عزیز پیشگامان عصر ظهور هستند.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه نقش آفرینی به مثابه خواص جامعه یکی از رسالت های مهم بسیجیان است، گفت: ترویج فرهنگ انقلابی و کار جهادی در جامعه همواره باید بعنوان سرلوحه اصلی برنامه ها و فعالیت های بسیج در نظر گرفته شده وقبل از هرگونه اقدامی باید عمل دشمن را پیش بینی کرده باشیم.

غیاثی با اشاره به اینکه امنیت پایدار ایران ثمره ایثار و شهادت مدافعان امنیت در نیروهای مسلح کشور است، گفت: در انتخابات پیش رو شاهد حضور گسترده مردم پای صندوق های رای خواهیم بود و این حضور گسترده مردم در انتخابات تجدید بیعتی دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مدظله العالی) و آرمان های والای شهیدان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code