می 27, 2020

نهادهایی که کرونا درآمدشان را کاهش و هزینه‌هایشان را افزایش داد

سایت خبری دشتک/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه کووید19 درآمد شهرداری‌های استان را کاهش و هزینه‌های آن را افزایش داده گفت: مساعدت مالی باتوجه به کاهش درآمد شهرداری‌های استان سمنان و شیوع کرونا ویروس از سوی استانداری سمنان پیگیری می‌شود.

منوچهر فخری در نشست ویدئو کنفرانسی کمیته خدمات ایمنی شهری و روستایی ستاد پیشگیری و مقابله باکرونا در استان سمنان و همایش شهرداران استان سمنان با بیان اینکه، باتوجه به شیوع کرونا ویروس، درآمد شهرداری‌های استان کاهش یافت ، اظهار کرد: از سوی دیگر هزینه جاری شهرداری‌ها در ماه‌های گذشته افزایش یافت که استانداری سمنان نامه‌نگاری‌هایی را برای کمک مالی به شهرداری‌های استان در حال انجام دادن است.

وی تصریح کرد: شیوع کرونا ویروس در جهان به طور حتم امتحان الهی است که با دعا در درگاه خداوند متعال، این ویروس از کشور و جهان رخت برمی‌بندد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: کمیته خدمات ایمنی و شهری و روستایی ستاد مقابله با کرونا ویروس در استان سمنان از کمیته‌های موفق بوده است که به سهم خود و استاندار محترم از تلاش‌های تمامی مسئولان مربوط تشکر و قدردانی می‌کنیم‌.

فخری گفت: اجرای طرح‌های مختلف بدون مشارکت مردم ابتر باقی می‌ماند، و طرح‌های مقابله با کرونا ویروس با همکاری مردم با فرهنگ استان استمرار یاید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اضافه کرد: کارگران خدمات شهری نباید به هیچ عنوان فراموش شوند و امکانات و پایش بهداشتی این عزیزان و خانواده هایشان از سوی شهرداری‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی استان انجام شود.

وی بات اشاره به لزوم انجام کارهای مردم از طریق فضای مجازی خاطر نشان کرد: در حدامکان رسیدگی به امورهای اداری مردم استان در شهرداری ها، در قالب شهر هوشمتد و الکترونیکی انجام می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: شهرداران استان سمنان برای مقابله با کرونا ویروس از هفته‌های گذشته در کنار فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی هستند و در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی عملکرد شهرداری‌های استان ارزنده بود.

فخری گفت: در مدیریت تعطیلی ۱۲ و ۱۳ فروردین ، شهرداری‌های استان خوش درخشیدند و شهرداران استان تعطیلی ندارند و به معنای واقعی این مسئولان عزیز پای کار هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code