فوریه 23, 2020

نامگذاری کتابخانه عمومی شهر مبارک‌آباد به نام شهید سلیمانی

سایت خبری دشتک/فارس مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس با اشاره به افتتاح کتابخانه عمومی شهر مبارک آباد در شهرستان قیر و کارزین طی روزهای آتی، گفت: این کتابخانه به نام «سردار شهید قاسم سلیمانی» مزین شده است.

روح‌الله منوچهری سه‌شنبه ۱۷ دی در جمع خبرنگاران گفت: این نامگذاری با هماهنگی فرماندار شهرستان قیروکارزین انجام و با استقبال اعضای انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان روبرو شده است.

وی با اعلام اینکه شهر مبارک آباد دومین شهر فاقد کتابخانه استان فارس بود که امسال ساختمان کتابخانه آن احداث و آماده افتتاح شده است، اضافه کرد: کتابخانه عمومی «سردار شهید قاسم سلیمانی» 180 مترمربع مساحت دارد و توسط یک نیک اندیش اهدا شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس خاطرنشان کرد: مراحل تجهیز این کتابخانه به اتمام رسیده و به زودی مراسم افتتاح و بهره‌برداری از آن برگزار خواهد شد.

منوچهری با اشاره به ادای احترام کتابداران کتابخانه‌های عمومی به یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی، خاطرنشان کرد: این نامگذاری به احترام آزاد مردی انجام شد که دوران حیات و حتی شهادتش زمینه‌ساز وحدت و انسجام ایران اسلامی بود و مردم منطقه و جهان به شجاعت و ایثار او احترام می‌گذارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code