فوریه 23, 2020

مهارت بالای افسران جوان ارتش در تخصص‌های مختلف

سایت خبری دشتک/فارس فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی تاکید کرد که افسران جوان ارتش دارای تخصص و مهارت‌هایی بسیار بالا در حوزه‌های نظامی و دفاعی هستند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی عصر سه شنبه ١٠ دی در دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، با بیان اینکه امروز مشاهده می‌کنیم که افسران جوان ما تخصص‌های مختلفی در سطح مهارت بسیار بالا دارند، عنوان کرد: سال‌هاست مرزهای غربی و شرقی کشور دست برادران سپاه است و با هوشیاری که دارند و با کارهای تخصصی فنی علمی، خدمات شایانی ارائه کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری دشتک، امیر سرلشکر موسوی بیان کرد: سال‌ها در پی مهارت افزایی در ارتش بودیم؛ به‌گونه‌ای که افسرانمان چند مهارته و یگان‌های ما چند منظوره شوند تا بتوانند در برابر دشمن منظم و نامنظم دفاع و هم حمله کنند.

او افزود: تلاش ما بر این بوده که در مسائل امنیتی ارتشیان خوب وارد شوند و در ماموریت‌های برون مرزی بتوانند به خوبی انجام وظیفه کنند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد: در مدت اخیر در مرزهایی که در اختیار نیروی زمینی بوده خطری نتوانسته از مرزها عبور و برای کشور مشکل ایجاد کند.به عنوان مثال؛ چند روز پیش گروهی که تعداد زیادی سلاح‌های تروریستی در اختیار داشتند و قصدشان کشته‌سازی در آشوب‌ها بود، اجازه ورود از مرزها را پیدا نکردند.

سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی دیگر نیروی زمینی چند سال پیش نیست؛ نیروی هوایی هم دائم حراست از آسمان را بر عهده دارند.

او بیان کرد: ارتفاع‌های بلند نشان از حضور  تعدادی از نیروهای پدافند هوایی است که آسمان را رصد می‌کنند. 

سرلشکر موسوی با بیان اینکه امروز نیروی دریایی در باب المندب گشت خود را افزایش داده است، گفت: این خدمات در حالی ارائه شده که چهل سال است در تحریم کامل قرار داریم اما همه قطعات را خودمان می‌سازیم و همه اینها به برکت انقلاب اسلامی و فرماندهی مقام معطم رهبری است.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی اضافه کرد: بدون هر گونه تعارف اوصاف فوق و روحیه خوب در ارتش به این دلیل است که مادران ما از بچگی پای منبرها و در تکایا فرزندان خود را بزرگ کردند و امروز هم هرچه داریم از مساجد و همین عزاداری‌ها و عاشورا است.

سرلشکر موسوی ابراز امیدواری کرد که  همه مسئولان بتوانند بر مشکلات کشور فائق آیند تا حلاوت و شیرینی نظام اسلامی بیش از پیش برای مردم روشن شود و گفت: افسران یگان‌های ارتش مستقر در فارس از بهترین افسران ارتش جمهوری اسلامی هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code