دانشجویان و ورزشکاران

مظفر: به خاطر شخصیتم می‌روم

۴ مرداد ۱۳۹۷

مظفر: به خاطر شخصیتم می‌روم
به گزارش خبرورزشی، شهرزاد مظفر سرمربی تیم ملی فوتسال در روزی که بهترین مربی لیگ انتخاب شد و جایزه ویژه خود را دریافت کرد، با برخورد بد مسئولان دانشگاه آزاد از سرمربیگری این تیم کنار کشید. دانشگاهی‌ها که با این مربی قهرمانی و سومی لیگ را تجربه کرده بودند، در هفته‌ای که می‌توانست بهترین روز‌ها را برای این مربی رقم بزند، بدون مشخص کردن تکلیف تیم باعث شدند تا شهرزاد مظفر قید تیمداری در باشگاه را بزند. سرمربی تیم ملی در این‌باره می‌گوید: «متأسفانه یکی از مدیران این باشگاه برخورد بسیار ناشایستی با من داشتند و من صلاح دانستم از این تیم کنار بکشم. دیگر حاضر نیستم با این تیم همکاری کنم.»
*از انتخاب خود به عنوان بهترین مربی بگویید.
اولاً باید تشکر کنم از کسانی که من را انتخاب کردند. در واقع کسب مقام تیمی برای من بسیار ارزشمندتر از بحث انفرادی است. همانند قهرمانی تیم ملی در آسیا که هیچ‌وقت از ذهنم خارج نمی‌شود چراکه به اعتقاد من این تندیس‌ها و مقام بهترین مربی بعد از یکی، دو روز فراموش می‌شود. از سویی دیگر هم باید از کادر فنی تیم دانشگاه تشکر کنم که در شرایط سخت به من کمک کردند تا تیم در آن جایگاه قرار بگیرد.
*چطور شد شما از تیم سوم شایسته این عنوان شدید؟
تیم دانشگاه تا هفته پایانی مدعی قهرمانی بود و اگر آن هفته را با پیروزی پشت سر گذاشته بودیم، قهرمانی‌مانی تکرار می‌شد.
*بعضی از ملی‌پوشان مصاحبه کرده‌اند که جای فرشته کریمی و نسیمه غلامی خالی بود. نظرتان در این مورد چیست؟
اگر می‌خواستند این دو را دعوت کنند، باید تمامی تیم ملی دعوت می‌شدند نه فقط دو نفر. به هر حال این مراسم بهترین‌های لیگ بود. من فکر می‌کنم بعضی از بازیکنان اسیر احساسات شدند و این مصاحبه‌ها را کردند باید دلخوری‌های به این شکل را طوری دیگر حل می‌کردند.
*تیم دانشگاه آزاد قصد شرکت در لیگ را ندارد یا شما کنار کشیدید؟
از سوی باشگاه صحبتی مبنی بر کناره گیری از لیگ نشده است. تنها دو ماه است من به عنوان سرمربی جلسات مختلفی با مسئولان داشته‌ام، اما جواب مشخصی نگرفتم. دیروز هم خیلی غیرمحترمانه با من تلفنی صحبت کردند که بیا و تسویه کن. من هم رسماً اعلام می‌کنم از دانشگاه آزاد که یکی از بهترین‌های لیگ در چند سال اخیر بود و ۶ ملی‌پوش را هم در اختیار داشت، کنار می‌کشم. من پارسال در بدترین شرایط که حتی لباس تیم را تا روز‌های آخر به ما ندادند و تمامی هزینه‌ها از سوی خود بازیکنان و کادر تهیه شد تیم را تا هفته پایانی به عنوان مدعی نگاه داشتم. این رسم روزگارش نبود. به شخصیتم بسیار بی‌احترامی شد. به صورت فردی تصمیم گرفتم که به هیچ عنوان با مجموعه‌ای که سه سال در آن زحمت کشیدم.
*تیم گویا ۴۰ درصد قراردادهایش را نگرفته است؟
بله، آن‌ها به خاطر قهرمان نشدن این مبالغ را کم کرده‌اند. ما اگر بندی را مبنی بر کسر قرارداد‌ها به خاطر عدم قهرمانی امضا کردیم، زمان آقای دادکان بود که همه چیز روتین بود. پاداش‌ها و هزینه و قرارداد‌ها به‌موقع پرداخت شد، اما وقتی حتی تا دو سه هفته به پایان لیگ حقوقی دریافت نکردید دلیل بر کسر قرارداد وجود ندارد.
*پیشنهاد همکاری داشته‌اید؟
تصمیم من صرف‌نظر از پیشنهاد بوده است. حال می‌خواهم در لیگ باشم یا نباشم.
*از برنامه آتی خود برای تیم ملی صحبت کنید.
دو هدف عمده را در نظر گرفته‌ام. طرح استعدادیابی است که امیدوارم عملیاتی شود تا تیم ملی پشتوانه خوب داشته باشد. حتی دلم می‌خواهد تیم ملی ب. را تشکیل بدهیم. از سویی دیگر چندین بازی دوستانه در نظر گرفتم که تیم ملی زیاد هم بیکار نباشد.