مارس 31, 2020

قدردانی از پرستاران نمونه ملی و استانی در فارس

سایت خبری دشتک/فارس طی مراسمی از پرستاران استان فارس که عنوان نمونه کشوری و استانی را کسب کرده بودند، قدردانی و تجلیل شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز چهارشنبه ۳۰ بهمن در مراسم قدردانی از پرستاران نمونه کشوری و استانی فارس در شیراز، گفت: پرستاران در چرخه درمان بیماران نقش مهم و ویژه ای دارند و همه دست اندرکاران این حوزه از ارزش کار و نقش بنیادی پرستاران آگاه هستند.

دکتر مهرزاد لطفی افزود: تمام مجموعه مدیریت دانشگاه برای برطرف کردن مسایل مختلف در حوزه پرستاری فعالیت می کنند تا این عزیزان بتوانند به راحتی به مردم خدمت کنند.

او با تاکید بر اهمیت ارایه خدمات با کیفیت به بیماران و مراجعان اضافه کرد: پرستاران با تلاش خود خدماتی مناسب و با کیفیت به مردم ارایه می دهند.

رئیس دانشگاه با تقدیر از پرستاران ادامه داد: تفاوت استان فارس با سایر استان ها این است که حدود ۳۵ درصد از بیماران و مراجعان از استان های دیگر هستند و از سوی پرستاران و مجموعه سلامت استان به آنها خدمات رسانی می شود که این امر حجم خدمات آنان را گسترده تر می کند.

لطفی با اشاره به اهمیت توجه به نشاط مردم و برخورد با بیماران گفت: برخورد خوب و مناسب با بیمار و همراه بیمار باید سرلوحه کارها باشد و برای تقویت روحیه و نشاط مراجعان به مراکز درمانی و تدوین برنامه هایی برای افزایش سعه صدر در این مراکز تلاش کنیم.

او اضافه کرد: اگر با بیماران برخورد خوب داشته باشیم این انرژی مثبت باعث نشاط بیماران، همراهان و کارکنان درمانی در طول روز می شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در آیین تقدیر از پرستاران نمونه استان فارس، گفت: پرستاران در بدنه حوزه سلامت در خط نخست درمان و خدمت رسانی به بیماران و مراجعان هستند.

دکتر علی اکبری با اشاره به فعالیت حدود ۱۰ هزار نفر در حوزه پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از حمایت دانشگاه از سیاست های مدیریت پرستاری استان و پیاده سازی و اجرای برنامه های مختلف حوزه پرستاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری دشتک، در این مراسم از ۹ پرستار نمونه کشوری و ۱۱۰ پرستار نمونه استانی، قدردانی و تجلیل شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code