مارس 31, 2020

فرمانده سپاه فجر: مردم بار دیگر پای عهدشان ماندند

سایت خبری دشتک/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به حضور گسترده مردم فارس و شیراز در انتخابات دوم اسفند، یادآور شد که این مردم بار دیگر پای عهدشان ماندند و مسئولان باید قدردان این ملت باشند.

سردار سید هاشم غیاثی همزمان با آغاز رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن حوزه در حوزه رای گیری، رای خود را به صندوق انداخت و در جمع خبرنگاران ضمن تجلیل از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: حضور نسل جوان و رای اولی ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشاندهندۀ روحیه انقلابی نسل آینده ساز کشور است و این شور انقلابی دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی و یک حرک اُمیدآفرین برای تمام دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر دنیاست.

وی با بیان اینکه مردم با حضور باشکوه خود در انتخابات نشان دادند پای عهد خود با انقلاب ایستاده اند، گفت: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم ترین عرصه های نقش آفرینی مردم در اداره کشور بوده و نِماد مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه  این انتخابات باشکوه نشاندهندۀ اعتماد و اعتقاد مردم به نظام اسلامی است، گفت: مردم در این انتخابات ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و شهدا بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code