دانشجویان و ورزشکاران

دانشجویان و ورزشکاران | تخفیف‌های استخر و ورزش‌های آبی تخفیفان در تهران

۳۱ تیر ۱۳۹۷

تلگرام

با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و گرم شدن هوا وب سایت تخفیفان که اولین وب سایت تخفیف گروهی در ایران به شمار می‌رود، طبق روال سال‌های گذشته پیشنهادهای هیجان انگیزی را برای استخر و ورزش‌های آبی برای شما در نظر گرفته است.

وب سایت تخفیفان هر ساله با استخرهای متعددی در شهرهای ایران قرارداد همکاری می‌بندد که امسال نیز همانند سال گذشته با استخرهای بهتر و با امکانات بیشتر و در مکان‌های متعدد شهر تهران به استقال فصل تابستان می‌رود. در ادامه این رپورتاژ تنها به معرفی سه تا از استخر تهران که در سایت تخفیفان برای شما در نظر گرفته‌ایم، می‌پردازیم. همچنین می‌توانید لیست بیشتر از این استخرها را در سایت تخفیفان مشاهده کنید.

استخر نارسیس

اگر ساکن شرق تهران هستید باید خبر خوبی به شما بدیم، استخر نارسیس؛ یکی از استخرهای مجلل و مدرن در شرق تهران و در منطقه تهران پارس واقع شده است. از امکانات اختصاصی این استخر می‌توان به غار نمکی که به سختی می‌توانید در سایر استخر های تهران پیدا کنید، اشاره کرد. غار نمکی فوایدی زیادی از جمله از بین بردن میکروب‌های بدن، درمان بیماری پوستی و بهبود بیماری‌های روانی دارد.

شما میتوانید در استخر نارسیس همزمان با تفریح و ورزش به فعالیت درمانی هم بپردازید! استخر نارسیس در تهران پارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین واقع است. شما می‌توانید برای خرید بلیط استخر نارسیس به وب سایت تخفیفان مراجعه کنید.

استخر آریا

اگر ساکن غرب تهران هستید و به دنبال یک استخر با قیمت و امکانات مناسب می‌گردید، استخر Vip باشگاه تشریفاتی آریا بهترین گزینه برای شماست. استخر Vip باشگاه آریا در غرب تهران و محدوده ستاری واقع شده است. از امکانات این استخر می‌توان به استخر بزرگسالان، استخر کودکان، سونا، حمام ترکی و تونل مه اشاره کرد. با یک سانس تفریحی در استخرVip باشگاه تشریفاتی آریا تفریح خود را تضمین کنید.

لیست کامل استخر غرب تهران

استخر روباز بلوط ونجک

رفتن به استخر روباز در فصل تابستان لذت خاص خودش را دارد،  استخر روباز بلوط ولنجک با مساحتی در حدود ۱۰۰۰ متر و امکانات ویژه خود یکی از بهترین استخرهای روباز در منطقه ولنجک است.

شما می‌توانید در استخر بلوط ولنجک از امکانات ویژه آن مانند حمام آفتاب، رستوران و … استفاده کنید. همچنین استخر بلوط ولنجک دارای محیطی تمیز و کاملاً بهداشتی است که لذت شنا دراین استخر را دو چندان می کند. اگر به دنبال تخفیف استخر در سایر مناطق شهر تهران یا سایر شهرهای ایران هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً به وب سایت تخفیفان مراجعه کنید.