فوریه 23, 2020

حق ایران برای یک انتقام سخت از آمریکا محفوظ و قابل اعمال خواهد بود

رئیس حوزه ریاست دادستانی کل کشور با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم تشییع پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حق ایران برای یک انتقام سخت به عنوان دفاع مشروع محفوظ و قابل اعمال خواهد بود.

به گزارش سایت خبری دشتک به نقل از قوه قضاییه، علی اکبر بختیاری با اشاره به حضور پرشور مردم در تشییع پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی بین المللی و محبوب همه مردم، محور مقاومت و دیگر آزادگان جهان بوده و هست و عمل آمریکا در ترور این شخصیت بزرگ با دستور رییس جمهور آمریکا مصداق بارز یک عملیات تروریستی دولتی است و براساس موازین حقوق بین الملل و برابر قوانین جاری جامعه جهانی، قابل تعقیب در مجامع داخلی و بین المللی است.

وی ادامه داد: حق ایران برای یک انتقام سخت به عنوان دفاع مشروع محفوظ و قابل اعمال خواهد بود؛ متاسفانه غرب و در راس آن آمریکا به عنوان مدعی حقوق بشر با سپردن حاکمیت خود به دست افراد نابخرد و با اقدامات ضدبشری و برخلاف حقوق بین المللی رهبران آن‌ها جامعه جهانی را به سمت ناامنی پیش می‌برد.

بختیاری تاکید کرد: اولا آن‌ها صلاحیت ریاست بر سازمان‌های بین المللی را ندارند و ثانیا مردم بزرگوار ایران با حضور در تجمع میلیونی امروز که پس از رحلت حضرت امام (ره) سابقه نداشته است، نشان دادند این سردار بزرگ محبوب دل‌ها است و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مغضوب همه ملت ایران از هر قشری بوده و هست.

رئیس حوزه ریاست دادستانی کل کشور افزود: این جمعیت نشان داد که همواره پشتیبان ولی امر مسلمین و آحاد مختلف مستضعفین و محرومان و پابرهنه‌ها است و به کمتر از انتقامی سخت، از این جنایتکار تروریسم قانع نخواهد شد.

وی گفت: در این صحنه‌ها جز عشق و ارادت به ولایت و سربازان ولایت و خادمان ملت بزرگ ایران چیز دیگری نبود و ممنون همه مردم بزرگوار ایران هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code