فوریه 19, 2020

تشییع و خاکسپاری یکی از شهدای حادثه سقوط هواپیمای اکراینی در شیراز

سایت خبری دشتک/فارس پیکر شهیده حدیث حیات داودی، یکی از قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اکراینی، در شیراز تشییع و به خاک سپرده شد.

صبح چهارشنبه 25 دیماه، پیکر شهیده حدیث حیات داودی، با حضور خانواده، همکلاسی‌ها، شماری از نیروهای نظامی و جمعی از مردم در شیراز تشییع و در آرامگاه ابدی‌اش در قطعه شهدای آرامستان گلشن، به خاک سپرده شد.

حدیث حیات داودی متولد سال 1371 و فارغ التحصیل دانشگاه شیراز بود که برای تحصیل در دوره دکترا به کانادا سفر می‌کرد.

غلامحسین حیات داودی پدر حدیث که از رزمندگان دوران دفاع مقدس است، در روزهای گذشته یک بیانیه صادر و تاکید کرد که امروز همچون گذشته پاسدار ارزش‌های نظام اسلامی خواهد بود.

او در بیانیه خود آورده است:

” بقاء مختص ذات بی همتای اوست؛ اینک که دست تقدیر بر آن شده تا با غم فراق جانسوز حدیث عزیزم مرا بیازماید، به مصداق حدیث شریف “الصبر مفتاح الفرج” این بار نیز به ذات اقدس الهی متوسل می شوم و طلب استمداد می نمایم از ذات لایزالش؛ آنگونه که در روزهای سخت جهاد و نبرد و خون، پیکر همرزمان شهیدم را در شلمچه و مجنون و فاو در آغوش می گرفتم؛ یاری می طلبم از دعای خیر مادران همرزم شهیدم و با تمام وجودم می گویم: خدایا راضی ام به رضای تو. خدایا تو خوب می دانی که در سخت ترین روزهای این انقلاب، در کنار مردمم، رهبرم و مدافعان میهنم بوده ام. امروز نیز همچون گذشته و قوی تر از گذشته پاسدار همه ی ارزش های ارزشمند نظام اسلامی خواهم بود که حاصل خون همرزمان شهیدم می باشد. با نهایت وجود می گویم آنچه گفتم دیدگاه، تفکر و اندیشه من است و خواهد بود.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code