جولای 3, 2020

تایید ۲۹ بیمار جدید در فارس/ شیراز و لار بیشترین تعداد بیمار را دارد

سایت خبری دشتک/فارس معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اضافه شدن ۲۹ بیمار جدید به شمار متبلایان به کووید ۱۹ در فارس، از جهش ناگهانی تعداد مبتلایان ابراز نگرانی کرد.

دکتر عبدالرسول همتی اعلام کرد که تا ظهر دوشنبه ۱۹ اسفندماه، با اضافه شدن ۲۹ بیمار جدید، شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در فارس به ۱۳۳ نفر رسیده است.

به گزارش سایت خبری دشتک به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همتی ضمن ابراز نگرانی از جهش ناگهانی موارد ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته، از هم استانی ها خواست ضمن توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی، از ترددهای غیرضروری در سطح شهر و ترددهای بین شهری با جدیت پرهیز کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: موارد ابتلا به ویروس کرونا، علاوه بر شیراز، در شهرستان های فسا، نی ریز، خرم بید، استهبان، داراب، ارسنجان، لارستان، کازرون، مرودشت، قیروکارزین، فیروزآباد، جهرم، گراش، بوانات، زرقان، سرچهان و کوار مشاهده شده است.

همتی اضافه کرد: بیشترین تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس پس از شیراز به شهرستان لارستان اختصاص دارد.

سخنگوی علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: در صورت دریافت گزارش مبنی بر رعایت نشدن توصیه های ایمنی از سوی شهروندان و هم استانی ها، ناچار به وضع قوانین سخت گیرانه تری برای پیشگیری از شیوع کووید۱۹ خواهیم بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code