دانشجویان و ورزشکاران

این آقا دستش را روی قرآن بگذارد که حرف‌های من دروغ است

۲۶ تیر ۱۳۹۷

بیرانوند: این آقا دستش را روی قرآن بگذارد که حرف‌های من دروغ است
خبرورزشی/امید یوسفیان؛ علیرضا بیرانوند جمعه شب مهمان برنامه دانشجویان و ورزشکاران بود. او در این گفت‌وگوی تلویزیونی پرده از مذاکرات خود با استقلال قبل از پیوستن به پرسپولیس برداشت و گفت: مدیران وقت استقلال برای پایین آوردن قیمت مهدی رحمتی او را به دفتر باشگاه استقلال کشاندند تا به نوعی با تحت فشار قرار دادن رحمتی، از او تخفیف بگیرند. بعد از این مصاحبه، علی نظری‌جویباری قائم‌مقام وقت باشگاه استقلال با انتشار پستی در صفحه شخصی خود صحبت‌های بیرانوند را تکذیب و گلر ملی‌پوش پرسپولیس را متهم به دروغگویی کرد. به همین خاطر گفت‌وگویی با دروازه‌بان لرستانی فوتبال کشور انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:
*آقای بیرانوند، صحبت‌های جویباری را خواندید؟
جویباری؟ (چند لحظه مکث) نمی‌شناسم، کی هست؟
*قائم‌مقام و مسئول نقل و انتقالات سابق باشگاه استقلال که صحبت‌های شما را در دانشجویان و ورزشکاران تکذیب کرد و گفت: بیرانوند دروغ می‌گوید…
من دروغ می‌گویم؟ این آقا بیاید و دستش را روی قرآن بگذارد و بگوید بیرانوند دروغ می‌گوید.
*یعنی صحبت‌های جویباری را تکذیب می‌کنی؟
صددرصد. این آقا یادش رفته همراه همکارانش من را شبانه به باشگاه کشاندند و بعد از آن به دفتر خود بردند و گفتند ما رحمتی را نمی‌خواهیم و قصدمان این است که از او تخفیف بگیریم. آن‌ها می‌خواستند با مذاکره با من، به نوعی مهدی را تحت فشار بگذارند تا پول کمتری به او بدهند. این آقا می‌خواهد با مطرح کردن این موضوعات نزد هواداران استقلال خودشیرینی کند و با مصاحبه علیه مدیران فعلی استقلال و آقای توفیقی جانشین او شود. فقط این را بگویم این آقا همه چیز را وارونه بیان می‌کند.