جولای 2, 2020

ایجاد انسجام بین نمایندگان فارس از مهمترین اولویت‌هاست

سایت خبری دشتک/فارس منتخب مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از مردم این دو شهرستان‌ در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ایجاد اتحاد و انسجام در بین نمایندگان فارس را از مهمترین اولویت‌های خود به عنوان منتخب مردم این شهرستان‌ها عنوان کرد.

جعفر قادری در گفت‌وگو با سایت خبری دشتک، با بیان اینکه توجه به کلیت و مسائل و مشکلات استان فارس بی‌شک یکی از اولویت‌های منتخبان مجلس شورای اسلامی در استان فارس خواهد بود، گفت: شخصا اولویت‌بندی برنامه‌ها به صورت کوتاه مدت و میان مدت را در دستور کار قرار خواهم داد.

او که سابقه دو دوره نمایندگی مردم شهرستان شیراز را در کارنامه دارد، افزود: بهبود فضای کسب و کار، استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی برای تکمیل و انجام سرمایه‌گذاری‌های جدید در پروژه‌های مهم و اثرگذار و توجه به دیدگاه‌های متخصصان و کارشناسان حوزه‌های مختلف از جمله اولویت‌هایی است که در مجلس یازدهم مدنظر قرار خواهم داد.

منتخب مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی که ایجاد ارتباط با مردم و حضور در محافل عمومی را از دیگر اولویت‌های خود می‌داند، اظهار کرد: بیشتر طرح و برنامه‌هایی که در مجلس آینده دنبال خواهم کرد،  در حوزه اقتصادی است که از جمله آنها تکمیل طرح‌های نیمه تمام و کمک به سرمایه گذاری‌های جدید است.

قادری با تاکید بر اینکه تکمیل زیرساخت‌های فارس به ویژه در حوزه صنعت به روند توسعه استان کمک خواهد کرد، گفت: در این راستا تعیین تکلیف سرمایه گذاری‌های صنعتی را دنبال خواهم کرد.

او همچنین توجه به ظرفیت‌های گردشگری شهرستان‌های شیراز و زرقان و در نهایت استان فارس را از دیگر اولویت‌های خود ذکر و خاطرنشان کرد: با همکاری و همراهی دیگر نمایندگان منتخب استان فارس، پروژه‌های نیمه تمام مانند منطقه ویژه سلامت، منطقه دانشگاهی و موضوع توجه به ظرفیت‌های فناوری و توسعه آن را در دست پیگیری جدی قرار خواهیم داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code