آوریل 7, 2020

امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد

سایت خبری دشتک/قم امام جمعه موقت تهران گفت: امروز انقلاب اسلامی با همه توطئه‌ها و دشمنی‌ها در اوج اقتدار قرار دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد ظهر امروز 12 دی ماه در همایش بزرگداشت هفته بصیرت در سالن همایش‌های مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران عنوان کرد: در طول انقلاب تلاش کرده‌ایم تا تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و در این 40 سال دستاوردهای ارزشمندی داشته‌ایم.

امام جمعه موقت تهران افزود: امروز انقلاب اسلامی با همه توطئه‌ها و دشمنی‌ها و فراز و فرودها،در اوج اقتدار قرار دارد و اگر جوانان غیور مسلمان شهدا نبودند در چنین اقتداری نبودیم.

وی تصریح کرد:امام خمینی(ره) در دوران جوانی تا مرجعیت دارای یک شخصیت با ثبات در مقابله با طاغوت بود و امروز نیز رهبری در تمام دوران‌های زندگی خود نیز به عالی‌ترین شکل این ثبات را در عرصه‌های مختلف سیاسی،اجتماعی و اقتصادی به منصه ظهور گذاشته‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد بیان کرد: عمل صالح محصول شجره طیبه است و هر چقدر عمل صالح بیشتر باشد، روح انسان به مرتبه بالاتری می رود و محصول و میوه شجره طیبه به اذن خداوند دائمی است.

وی اظهار کرد: در کلمه طیبه، اصل مبانی فکری و اعتقادی است، هر قدر مبانی اعتقادی و فکری یک جامعه مستحکم تر و ریشه دارتر باشد آن جامعه ماندگارتر است.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: خداوند برای کلمه «طیبه» شامل انسان، جامعه، نظام سیاسی، خانواده ویژگی‌های مهم ذکر کرده است که تزلزل ناپذیری و استحکام از آن جمله است.

وی خاطرنشان کرد: هر میزان،مبانی علمی و ایمان و معرفت قوی تر باشد، انسان استوارتر است، به همین دلیل انبیاء بر حق ثبات دارند و ثابت و پایدار هستند و تغییر نمی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد گفت: همچنین ریشه در حین قدرتمندی و ثبات، حرکت دارد و به آن استحکام بیشتری می دهد و رمز افزایش اقتدار شجره طیبه نیز پایداری آن است، امیدوارم که خداوند نهاد حوزه‌های علمیه خواهران را از مصادیق برجسته شجره طیبه قرار دهد.

وی بیان کرد: وقتی دنیای اسلام را با نام جبهه مقاومت می شناسند و اگر حزب الله نماد مقاومت است به واسطه آن است که اخلاق بر آمده از ایمان دارد.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: همین ایستادگی موجب شکست و ناتوانی و عجر صهیونیست‌ها در برابر مقاومت اسلامی با رهبری حزب الله لبنان است.

/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code