مارس 31, 2020

افتتاح و کلنگ زنی ۷۰ میلیارد تومان پروژه در لارستان

سایت خبری دشتک/فارس در پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و با حضور استاندار فارس و مسئولان محلی، بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان طرح در زمینه‌های آموزشی، تولیدی، بهداشتی، عمرانی و … در شهرستان لارستان افتتاح یا کلنگ زنی شد.

چهارشنبه ۱۶ بهمن و همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، با حضور استاندار فارس ۱۰ پروژه عمرانی، زیرساختی، بهداشتی، آموزشی، درمانی و فرهنگی در شهرستان لارستان افتتاح یا کلنگ زنی شد.

نیروگاه ۸۰ مگاوات خورشیدی شهرداری لطیفی با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار، مجتمع فرهنگی اجتماعی بانوان و آموزشگاه استثنایی محمدعلی نجفی روستای کورده و آموزشگاه قدرت الله دهقانی روستای دهکویه، از طرح‌هایی بود که افتتاح شد.

استاندار فارس در ادامه سفر به شهرستان لارستان، بخش ان آی سی ۲ بیمارستان حضرت امام رضا(ع) این شهر را افتتاح و سپس در مراسم بهره برداری از یک واحد تولید کیسه‌های پلاستیکی حاضر شد و در نهایت کلنگ مجتمع گلخانه‌ای روستای کورده را به زمین زد.

به گزارش سایت خبری دشتک، این شهرک گلخانه‌ای قرار است در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار با اعتباری افزون بر ۶۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شود که برآورد می‌شود برای بیش از ۶۰۰ نفر شغل ایجاد کرده و سالانه ۱۳۰۰ تون انواع محصولات را تولید کند.

آغاز عملیات اجرایی آموزشگاه ۹ کلاسه مدنی روستای دهکویه در زمینی به مساحت ۳۷۰۰ مترمربع با زیربنای ۹۵۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال و پارک بانوان شهر لار در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع از دیگر پروژه‌هایی بود که در این سفر انجام شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code