جولای 4, 2020

اعلام لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان در شیراز

سایت خبری دشتک/فارس ائتلاف انتخاباتی “ندای ملت” با گرایش اصلاح‌طلبی با همراهی احزاب اراده ملت و ندای ایرانیان با انتشار لیستی رسما به کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در فارس ورود کرد.

رئیس ائتلاف انتخاباتی ندای ملت در یک کنفرانس خبری با بیان اینکه زمان برای تشکیل ائتلاف‌ها و بسته شدن لیست‌های مورد حمایت اصلاح طلبان چندان زیاد نبوده است، گفت: از مولفه‌های مهم در ارزیابی انتخابات دو امر مشارکت و رقابت است که ضعف در هر یک از این دو مولفه سبب برگزاری انتخابات ضعیف و کم رنگ خواهد شد.

به گزارش سایت خبری دشتک به نقل از واحد اطلاع رسانی ائتلاف ندای ملت، سید احمد موسوی اضافه کرد: اگر دست اندرکاران برگزاری انتخابات در کشور فرصت حضور برای همه جریان‌های سیاسی از جمله اصلاح طلبان را فراهم کنند، قطعا منافع و مصالح بیشتری نصیب کشور می‌شود.

او ابراز امیدواری کرد در روزهای باقی مانده تا انتخابات دوم اسفند ماه شاهد اعلام حمایت و همراهی سایر گروه ها و احزاب اصلاح طلب با لیست تدوین شده این ائتلاف اصلاح طلبی باشیم.

موسوی افزود: دو حزب ندای ایرانیان و اراده ملت با رویکرد پاس داشتن قانون اساسی وارد رقابت انتخاباتی شده‌اند و برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و کشور به رغم مشکلات موجود لیست و ائتلاف انتخاباتی را معرفی کرده‌اند.

او با بیان اینکه امروز دوران گذار را طی می‌کنیم و در این دوره امور نسبی است، گفت: معتقدیم درک عمومی شرایط را متوجه می‌شود که در دوره پیشین از میان بیش از ۲۰ حزب ۴ کاندیدا معرفی شدند پاسخگویی درباره عملکرد آنها دشوار بود اما امیدواریم اکنون این شرایط بیش از ۴ سال قبل فراهم باشد.

رئیس ستاد ائتلاف انتخاباتی “ندای ملت” در خصوص شعار ائتلاف ندای ملت برای حضور در رقابت انتخاباتی نیز گفت: “جوانان، عدالت، آزادی، مردم” شعاری است که به عنوان رویکرد این ائتلاف در روزهای باقی مانده از رقابت انتخاباتی مورد استفاده قرار می‎گیرد.

موسوی همچنین با بیان اینکه ائتلاف ندای ملت در سه حوزه انتخاباتی استان فارس شامل شیراز- زرقان، لامرد-مهر و کازرون- کوه چنار اقدام به معرفی کاندیدا کرده است، گفت: حوزه انتخابیه شیراز و زرقان آقایان دکتر سید محمد احمدی، غلامعباس عالیشوندی و خانم‌ها فروغ سروی غیاث آبادی و ساجده کرمی و در حوزه انتخابیه لامرد و مهر نیز دکتر محسن علوی و حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار مهندس مرتضی صمیمی جزو کاندیداهای اعلامی این لیست هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code