جولای 4, 2020

ارزیابی مردم از هلال‌احمر مثبت است

سایت خبری دشتک/فارس استاندار فارس با تاکید براینکه ارزیابی مردم از فعالیت‌های هلال احمر مثبت است، ابراز امیدواری کرد که این ارزیابی هر روز بهتر شود، گفت: هلال احمر فارس در حوادث سال گذشته خوش درخشید.

عنایت الله رحیمی که به مناسبت هفته هلال احمر در نشستی ویدئوکنفرانسی با مسئولان شعب هلال احمر شهرستان‌های فارس شرکت کرده بود، گفت: ایران در منطقه پرخطر از نظر بلایای طبیعی قرار دارد و در طول سال با تعداد زیادی از این اتفاقات مانند زلزله، سیل، رانش زمین و آتش سوزی روبرو هستیم.

وی با قدردانی از اقدامات امدادگران و داوطلبان هلال احمر به واسطه حضوری تاثیرگذار در حوادث و رخدادهای طبیعی، گفت: هلال احمر فارس علاوه بر اقدامات موثر در استان، تلاشهای تاثیرگذاری در زمان وقوع سیل در لرستان و خوزستان انجام داد.

رحیمی با بیان این که کمک های هلال احمر، تلاشی بی منت به مردم نیازمند کمک است، گفت: سال گذشته بالغ بر یک میلیون نفر تحت پوشش اقدامات امدادرسانی هلال احمر فارس بودند.

استاندار فارس اقدامات هلال احمر در دیگر زمینه ها شامل درمان، توان بخشی و جوانان را نیز بسیار خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: جذب جوانان به هلال احمر ضمن ایجاد و تقویت حس مسئولیت پذیری در آنان، موجب افزایش مشارکت مردم و ارتقاء عملکرد هلال احمر را فراهم می کند.

رحیمی با اشاره به اهمیت به روز بودن آموزش و پژوهش در هلال احمر، عملکرد این جمعیت در فارس را رو به جلو توصیف کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code