می 27, 2020

آغاز کلاس‌های آنلاین دانشگاه پیام نور فارس

سایت خبری دشتک/فارس رئیس دانشگاه پیام نور فارس از آغاز برگزاری الکترونیکی کلاس‌های این دانشگاه در استان از امروز ۱۶ فروردین خبر داد.

محمدحسن صیف شنبه ١٦ فروردین به خبرنگاران گفت: با توجه به شرایط خاص ایجاد شده ناشی از ویروس کرونا و به‌منظور جلوگیری از شیوع بیشتر آن، همه کلاس‌های تئوری دانشجویان این دانشگاه در همه شهرستان‌های استان از ۱۶ فروردین تا زمان برگزاری کلاس‌های عادی دانشگاه، به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

او به نظام خاص دانشگاه پیام نور و امکان ارائه همزمان آموزش حضوری والکترونیکی، اشاره کرد و گفت: در سال‌های گذشته اکثر دروس دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی برگزار شده و تعداد متعددی از دروس دانشجویان مقطع کارشناسی نیز به این شیوه اجرا شده است.

صیف ادامه داد: با تدابیر صورت گرفته از شنبه طبق برنامه کلاسی دانشجویان که در سایت مراکز و واحدها یا سامانه سهبا اعلام شده، دروس عادی و تئوری دانشجویان در سامانه جدید آموزش الکترونیکی استان فارس به نشانی vc.farspnu.ac.ir برگزار خواهد شد.

او بیان کرد: دروسی که دانشجو از قبل به صورت الکترونیکی اخذ کرده است نیز براساس جدول برنامه درسی طبق روال قبل در سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه پیام نور کشور lms.pnu.ac.ir ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس از دانشجویان خواست دغدغه برگزاری کلاس‌های عملی و آزمایشگاهی را نداشته باشند؛ چرا که کلاس‌های آزمایشگاهی، کارگاهی و تربیت بدنی دانشجویان پس از زمان بازگشایی دانشگاه‌ها طبق اعلام ستاد ملی کرونا، به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

صیف همچنین از برگزاری کلاسهای جبرانی دروس نیز خبرداد و یادآور شد: زمان برگزاری دروسی که به دلیل تعطیلی دانشگاه در اسفندماه لغو شده است، از طریق پرتال دانشگاه به نشانی fars.pnu.ac.ir و همچنین پیامک و شبکه‌های اجتماعی به دانشجویان اطلاع رسانی می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code